Nowa strona:

www.DABROWSKI93.eu

Aktualny fanpage na FB: PD Film - Paweł S. Dąbrowski


Koniec bloga!

13 stycznia INNE

Z dniem 13. stycznia (w 4. rocznicę powstania) na blogu kończy się działalność bloga. Blog zostaje zamknięty między innymi z powodu braku czasu na prowadzenie, jednak na stronie www.fotodabrowski.eu sukcesywnie będą pojawiać się zdjęcia robione przeze mnie oraz na moim kanale na YouTube kilka filmów w miesiącu. W planach kilka filmów powazniejszych, m.in. video przewodnik po Łomży oraz części Warszawy, film fabularny nagrany wspólnie z Marcinem Świątkowskim oraz być może film dokumentalny dotyczący Integracyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowiacy z Warszawy.

Jakie mam dalsze plany?

  • Nadrobić wiedzę jaką powinienem posiadać jako technik informatyk
  • Pilnie uczyć się fotografii oraz filmowania by robić coraz lepsze zdjęcia

Na zakończenie bloga oświadczam także, iż nie posiadam żadnych fake’owych profili internetowych zwłaszcza na Facebooku pod nie swoim imieniem i nazwiskiem. Takie profile jedynie się pode mnie PODSZYWAJĄ.

Materiał na zakończenie bloga

W zeszłym roku testowałem 2 kamerki sportowe, nie napisałem co prawda ich recenzji ale mam materiał nagrany nimi.

Perwszą z nich była kamerka Overmax Activecam 4.0. Model ten cechuje się lepszą jakością dźwięku i obrazu niż Overmax. Cena: 399 zł (kilka dni temu zakupiłem sobie ten model).

 Druga, to kamerka polskiej marki KrugerMatz KM 0198, która posiada w zestawie także pilot na nadgarstek oraz 2 wyświetlacze. Cena: 599 zł.

 

Powered by WordPress and HQ Premium Themes