Nowa strona:

www.DABROWSKI93.eu

Aktualny fanpage na FB: PD Film - Paweł S. Dąbrowski


Pierwsze miejsce!!!

11 grudnia INNE

Miło mi jest poinformować, iż w konkursie fotograficznym prowadzonym przez Panią Agnieszkę Biedrzycką-Zgiet pt. Wolontariusz? Tak, to ja! zająłem jedno z dwóch PIERWSZYCH miejsc 🙂 Podsumowanie oraz ogłoszenie wyników odbyło się 5 grudnia, ale niestety nie mogłem być obecny, ponieważ odbywałem wolontariat w warszawskiej Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych i w Integracyjnym Zespole Pieśni i Tańca Mazowiacy.

Zdjęcia, jakie zgłosiłem do konkursu przedstawiają kwestę Ratujemy Łomżyńskie Zabytki Cmentarne 2016 organizowaną przez Pana Józefa Babiela, Świąteczną Zbiórkę Żywności prowadzoną w Łomży przez phm. Krzysztofa Pyczota oraz zdjęcie przedstawiające akcję charytatywną podczas tegorocznego Moto Serca organizowanego przez Pana Marcina Grodzkiego (nie publikowane w materiałach po konkursowych).

Wolontariuszem jestem odkąd pamiętam, zaczynałem na zbiórce żywności, wolontariuszem byłem między innymi podczas kwest na rzecz stypendium (Dzieło Nowego Tysiąclecia), łomżyńskiej nekropolii (Ratujemy Łomżyńskie Zabytki Cmentarne), WOŚP (także finał, który odbył się latem 2010 roku na rzecz powodzian) i wiele innych, łącznie ok. 30 identyfikatorów z róznych akcji społecznych.

Poniżej przedstawiam zdjęcia, które w konkursie zajęły pierwsze miejsca

Powered by WordPress and HQ Premium Themes