Nowa strona:

www.DABROWSKI93.eu

Aktualny fanpage na FB: PD Film - Paweł S. Dąbrowski


Wigile na których byłem

25 grudnia FOTOGALERIEMOJE ŻYCIE

Dzisiejszy mój post jest postem zbiorowym. Przedstawia on wszystkie wigilie (poza rodzinną), na których byłem w tym roku.

Pierwszą z nich była wigilia społeczności Wyższej Szkoły Agrobiznesu, czyli pracowników i studentów tej uczelni a także Gimnazjum Akademickiego i szkół średnich: Akademickie Liceum Ogólnokształcące i Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna

Zdjęcia: fotodabrowski.eu #67

Następną wigilia, na jakiej byłem, to wigilia miejska, na której byli obecni m.in. Prezydent Miasta Łomża, Mariusz Chrzanowski, radny Adam Zwierzyński, posłowie: Bernadeta Krynicka i Lech Antoni Kołakowski, senator Anna Maria Anders, komendant hm. Wiesław Domański i inni.

Więcej zdjęć: fotodabrowski.eu #66.

Kolejna wigilia, na której byłem obchodzona była przez członków i sympatyków Łomżyńskiego Stowarzyszenia Zdrowie i Trzeźwość, którego prezesem jest Andrzej Werczyński.

Zdjęcia: Strona Stowarzyszenia

Następnie byłem także na wigilii w Galerii Kreatywnej Iwo Świątkowski a także w Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych (Integracyjny Zespół Pieśni i Tańca Mazowiacy), ale na razie brak filmików i zdjęć, więc post zaktualizuje za kilka dni.

AKTUALIZACJA 28.12.2016 – wieczór wigilijny w Galerii Kreatywnej

Więcej zdjęć: fotodabrowski.eu #68.

AKTUALIZACJA 31.12.2016 – na zakończenie roku aktualizuję wpis dodając informację na temat Wigilii w Integracyjnym Zespole Pieśni i Tańca Mazowiacy.

/p>

Więcej: fotodabrowski.eu #69

Powered by WordPress and HQ Premium Themes